Автосервіс Львів гарантує своїм клієнтам повноцінне технічне обслуговування та якісний ремонт автомобіля. Якщо говорити про його основні переваги, то це:

  • європейські стандарти у обслуговуванні авто;
  • оригінальні комплектуючі та розхідники завжди в наявності на складі;
  • заздалегідь відома вартість робіт;
  • можливість виконати діагностику підвіски, гальмівної системи та інших вузлів в одному місці – у нашому розпорядженні є комп’ютерні сканери, люфтомери, вібростенди та інше обладнання.

Чому варто звернутися до автосервісу

Щоб у дорозі не було ніяких неприємних сюрпризів, треба завжди своєчасно звертатися до автосервісу. Майстри зможуть діагностувати та усувати навіть невеликі насправності, тож вони не перетворяться на великі. Це також допоможе знизити вартість утримання авто, оскільки великі неприємності обходяться дорожче.

Автосервіс Львів – це найкращі майстри, які пропонують максимальний результат за мінімальних витрат грошей, нервів, часу.

Переваги автосервісу у Львові

Найважливішим є своєчасне надання обладнання щодо діагностичного огляду. Це дозволяє уникнути всіх можливих помилок та ранніх несправностей. Ремонт вчасно набагато дешевший, ніж ремонт зламаної деталі або системи, що викликала вихід з ладу інших деталей. Крім того, в автосервісі завжди зможуть поміняти мастило.

Надаються гарантії на високу якість виконання будь-якого виду роботи. Співробітники мають великий досвід і дуже короткий термін можуть провести діагностичну перевірку автомобіля. Для цього використовуються новітні технології та програмне забезпечення.

Основні проблеми, з якими звертаються до автосервісу

Є кілька типових причин звернення до професіоналів:

  • Двигун почав гірше заводитись або зовсім перестав запускатися.
  • При роботі двигуна чути сторонні звуки: свист, стукіт, брязкіт, хрускіт і т.д.
  • Істотно збільшилася витрата палива або знизилася потужність силового агрегату.
  • Після стоянки під автомобілем виявляються масляні чи інші плями.
  • При гальмуванні від коліс доноситься скрегіт або свист, що вказує на зношування колодок або дисків.

Це лише деякі проблеми, а будь-який ремонт машини починається з діагностики. Вона дозволяє точно визначити несправність, перелік запчастин, вартість та строки виконання робіт.

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ: вулиця Володимира Великого, 8а, Львів, Львівська область, 79000, Україна, телефони: 068 46 46 373 – шиномонтаж, 068 46 46 383 – СТО сервіс, 068 46 46 393 – автозапчастини.

Добавить комментарий